Kim jesteśmy?

Ale Jazda logo

O blogu Ale Jazda

Jeżeli myślisz, że podróż dookoła świata to luksus zarezerwowany tylko dla bogaczy, dla wybranych, dla elity, to nic bardziej mylnego. Stworzyliśmy blog o podróży dookoła świata żeby pokazać Ci, że zwykli ludzie, tacy jak my, jak Ty, jak ci, których mijasz na ulicy też mogą podróżować. Nie jest to oczywiste proste, nie jest to decyzja, którą podejmuje się z dnia na dzień. Ale jeśli o tym marzysz i potrafisz dla marzenia się poświęcić i coś zaryzykować, świat może stanąć przed Tobą otworem! Witamy na naszym blogu o tym, jak wywróciliśmy nasze życie do góry nogami, jak postawiliśmy wszystko na jedną kartę i postanowiliśmy spełnić nasze wielkie marzenie.
ale jazdaW styczniu 2016 spakowaliśmy całe nasze dotychczasowe życie w kartony, zostawiliśmy wszystko co nam znane, zrezygnowaliśmy z poukładanej codzienności w stolicy na rzecz wielkiej przygody i wyprawy w nieznane, niepoukładania i spontanicznych decyzji, przekraczania granic i radości z drobnych przyjemności. Ruszyliśmy w podróż dookoła świata!

 

Ale Jazda, czyli…

Gosia Pawel Ale Jazda

 

Gosia – oaza spokoju i cierpliwości, a zarazem twardo stąpająca po ziemi i konkretna. Uwielbia organizować, zwłaszcza niespodzianki. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych a napotkane przeciwności losu ze spokojem przyjmuje zadaniowo. Uwielbia sport i nie ma, że boli – na snowboardzie da się jeździć i z ręką w gipsie i z połamanymi żebrami! Lubi różnorodność i wesołych ludzi. Jako dziecko podróżowała z rodzicami i siostrą, potem sama ruszyła w świat. Mieszkała w Barcelonie i ani razu nie dała się okraść 😉 W podróżach najbardziej lubi odkrywać lokalną kuchnię.

 

Paweł – niespokojny duch, któremu ciężko usiedzieć w miejscu (co potwierdza ADHD rozpoznane w dzieciństwie). Entuzjasta wszelkich sportów, szczególnie ekstremalnych i motorowych, nie wyobraża sobie zimy bez deski pod nogami. Nie cierpi nudy, monotonii oraz fałszywych przyjaciół. Pasją do podróżowania zarażony został w dzieciństwie przez rodziców. Zjechał kawał Europy, Azji oraz USA. Mieszkał w Nowym Jorku, który uważa za swoje miejsce na ziemi (póki co 😉 ).

 

 

Podoba się? Udostępnij... 🙂 Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest